Nasze realizacje

Bank Spółdzielczy w Przysusze

  • Bank Spółdzielczy w Przysusze
  • Bank Spółdzielczy w Przysusze
Dodano:
2014
Zakres działań:
projekt szaty graficznej
HTML/CSS
wdrożenie do systemu CMS
wykonanie wersji responsywnej
Klient:
Bank Spółdzielczy w Przysusze / ART 3d technology
Link:
Założenia projektu
Dla Banku Spółdzielczego w Przysusze zaprojektowaliśmy responsywny serwis internetowy. Z punktu widzenia Klienta kluczowym założeniem projektu była prezentacja nowoczesnego charakteru banku.

Podczas prac projektowych szczególną uwagę skierowaliśmy ku intuicyjnej nawigacji oraz przejrzystej architekturze informacji. Nie zapomnieliśmy jednak o wrażeniach estetycznych: podstawą dla niebanalnej gamy kolorów stanowiło logo banku w oryginalnej fioletowej barwie.

Wartymi szczególnej uwagi modułami, jakie wdrożono w serwisie są rozmowy z konsultantem. W zależności od preferencji, klient ma możliwość wyboru tematyki konsultacji spośród siedmiu dostępnych zagadnień bądź indywidualnie opisać interesujący go zakres działalności banku, o którym pragnie otrzymać więcej informacji. Podanie danych teleadresowych pozwala konsultantom banku na maksymalnie szybkie skontaktowanie się z klientem i kompleksowe wyjaśnienie mu interesujących go kwestii.

Kolejnym interesującym modułem jest mapa lokalizacji poszczególnych oddziałów banku BS Przysucha na terenie kraju. Warto także nadmienić o funkcji responsywnej, która odpowiada za automatyczne dostosowanie rozdzielczości strony do wielkości ekranu dowolnego urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu serwis zachowuje maksymalną czytelność oraz przejrzystość, niezależnie od nośnika, za pośrednictwem którego mamy do niego wgląd.

Projekt zrealizowaliśmy przy współpracy z ART3D technology.

Zainteresowany?

Z niecierpliwością czekamy na Twój sygnał do działania.
Skontaktuj się z nami, żeby rozpocząć nowy, ekscytujący projekt!

kontakt