Nasze realizacje

Księgarnia - Capitalbook

  • Księgarnia - Capitalbook
  • Księgarnia - Capitalbook
Dodano:
2013
Zakres działań:
projekt szaty graficznej
HTML/CSS
wdrożenie do systemu sklepowego e-commerce
wdrożenie płatności online
Klient:
Capital s. c. / Agencja Interaktywna J7
Link:
Założenia projektu
Capitalbook to należąca do wydawnictwa Capital, księgarnia internetowa. Przedmiotem zainteresowania zespołu CapitalBook jest starannie dobrana literatura tematycznie związana głównie z okresem dwudziestolecia międzywojennego i jego wpływu na współczesny charakter państwa polskiego.

W ofercie znajdują się także pozycje traktujące o wolnym rynku oraz książki dla dzieci o charakterze edukacyjno - wychowawczym. Projekt zrealizowaliśmy przy współpracy z agencją interaktywną J7 Technologies.


Celem, jakiego realizacji podjął się nasz zespół było zaprojektowanie grafiki strony głównej e-księgarni CapitalBook. Przyjęta koncepcja rozwiązań graficznych przyniosła pożądaną przejrzystość serwisu, a w konsekwencji - jego maksymalną czytelność i intuicyjność. Dzięki doskonałej architekturze informacji, klient CapitalBook w pełni skoncentrowany jest na wyborze najbardziej interesujących go pozycji książkowych, a nie na poszukiwaniu informacji, gdzie takowe mogą się znajdować.

Jednocześnie, najważniejsze z punktu widzenia czytelnika informacje: o zawartości koszyka zakupów, trwających promocjach oraz lista bestsellerów uplasowane została na wysokości wzroku. Dzięki temu użytkownik ma do nich natychmiastowy dostęp przy każdorazowym załadowaniu strony.

Dodatkowo wykonaliśmy wdrożenie e-księgarni na bazie sprawdzonego i zaufanego systemu e-commerce Prestashop.

Projekty powiązane

Zainteresowany?

Z niecierpliwością czekamy na Twój sygnał do działania.
Skontaktuj się z nami, żeby rozpocząć nowy, ekscytujący projekt!

kontakt