Nasze realizacje

Fundacja im. Bolesława Chrobrego

  • Fundacja im. Bolesława Chrobrego
  • Fundacja im. Bolesława Chrobrego
Dodano:
2013
Zakres działań:
projekt szaty graficznej
HTML/CSS
wdrożenie do systemu CMS
Klient:
Fundacja im. Bolesława Chrobrego / Agencja Interaktywna J7
Link:
Założenia projektu
Ideą powstałej w 2006 roku Fundacji im. Bolesława Chrobrego jest ochrona dziedzictwa kulturowego Polski, wszechstronne wsparcie rozwoju (w tym współpracy międzynarodowej) oraz propagowanie postaw patriotycznych. Do nadrzędnych celów działalności fundacji należy m.in. ochrona dóbr kultury narodowej oraz szeroka działalność w zakresie kultury, nauki i oświaty.

W ramach współpracy z Fundacją im. Bolesława Chrobrego przygotowaliśmy projekt serwisu internetowego. Zaprojektowaliśmy szatę graficzną, która estetycznie odwołuje się do najpotężniejszego symbolu polskiego patriotyzmu – flagi narodowej. Elementem również dosłownie odwołującym się do kwestii patriotyzmu i w konsekwencji - naszej historii - jest denar “Princes Polonie“ Bolesława Chrobrego z wizerunkiem orła.

Koncentrując się na szacie graficznej, nie zapomnieliśmy jednak o funkcjonalności serwisu. Jako że w przypadku projektów fundacji, ma ona spełniać cele informacyjne, kluczowe wiadomości publikowane są na stronie głównej, a wszystkie pozostałe - dotyczące historii powstania fundacji; szczegółowy opis aspektów jej działalności; instytucji, których działania wspiera fundacja i inne - zostały pogrupowane wg zakładek głównego menu.

Projekt został wdrożony w oparciu o System Zarządzania Treścią (CMS) i opracowany przy współpracy z agencją interaktywną J7 Technologies.

Zainteresowany?

Z niecierpliwością czekamy na Twój sygnał do działania.
Skontaktuj się z nami, żeby rozpocząć nowy, ekscytujący projekt!

kontakt