Nasze realizacje

Klinika Skóry

  • Klinika Skóry
  • Klinika Skóry
Dodano:
2012
Zakres działań:
projekt szaty graficznej
HTML/CSS
wdrożenie do systemu sklepowego e-commerce
wdrożenie płatności online
Klient:
FOBOS S.C.
Link:
Założenia projektu
Klinika Skóry, należąca do Fobos S.C. jest wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem marki Furniture Clinic na terenie Polski. Firma specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości produktów do pielęgnacji i renowacji tapicerki skórzanej, jak również innych tkanin oraz drewna.

Zestawy specjalistycznych środków służących naprawie elementów skórzanych i drewnianych Klinika Skóry dostarcza do Klientów krajowych i zagranicznych - z branż motoryzacyjnej i meblowej

Dla Kliniki Skóry zrealizowaliśmy projekt graficzny sklepu internetowego oraz przeprowadziliśmy wdrożenie do systemu sklepowego e-commerce.

Wartym uwagi modułem wdrożonym w serwisie są filmy instruktażowe. Na kilkudziesięciu animacjach zaprezentowano poprawne użycie poszczególnych produktów marki Furniture Clinic. W każdym filmie instruktażowym, użytkownik ma możliwość zapoznania się z dokładnym działaniem konkretnego produktu oraz przyjrzenia się efektom “before/after”.

Rozwiązanie to niesie ze sobą dwojakie korzyści: dla użytkownika instrukcja w formie krótkiego filmu stanowi doskonałe źródło do zapoznania się z produktem, natomiast Furniture Clinic zyskuje w oczach klientów jako producent godnych zaufania produktów.

Projekty powiązane

Zainteresowany?

Z niecierpliwością czekamy na Twój sygnał do działania.
Skontaktuj się z nami, żeby rozpocząć nowy, ekscytujący projekt!

kontakt