Nasze realizacje

MAM DZIECKO - PRACUJĘ

  • MAM DZIECKO - PRACUJĘ
  • MAM DZIECKO - PRACUJĘ
Dodano:
2013
Zakres działań:
projekt szaty graficznej
Klient:
Portal Mam dziecko - Pracuję / Agencja Interaktywna J7
Założenia projektu
Ideą przewodnią projektu graficznego “Mam dziecko - pracuje”,uruchomionego z inicjatywy Fundacji Aktywności Lokalnej pod koniec 2011 roku jest wdrożenie innowacyjnych rozwiązań efektywnie wspomagających harmonijne godzenie życia zawodowego z rodzinnym.

Adresatami projektu są pracujący rodzice wychowujący co najmniej jedno dziecko, a także matki w ciąży i przebywające na urlopie macierzyńskim, czy wychowawczym.


Na rzecz współpracy nad projektem “Mam dziecko - pracuję” stworzyliśmy szatę graficzną strony internetowej. Ze względu na niezwykle obszerną ilość publikacji, w naszej pracy skoncentrowaliśmy się na zachowaniu maksymalnej przejrzystości i czytelności serwisu.

Koncepcja została zrealizowana dzięki zastosowaniu pomniejszych bloków informacyjnych, przeznaczonych dla odmiennych grup odbiorców: rodziców, pracodawców, indywidualnych przedsiębiorców, urzędów oraz organizacji pozarządowych.
Kluczowe, bieżące wiadomości - z kraju oraz województwa Wielkopolskiego, w obszarze którego prowadzony jest projekt - zostały umieszczone w centralnym punkcie strony, dzięki czemu użytkownik podczas każdorazowej wizyty na stronie ma bezpośredni dostęp do najnowszych doniesień z prac podejmowanych przez fundację.

W pracy nad projektem graficznym serwisu położyliśmy nacisk także na maksymalną jego dostępność dla wszystkich użytkowników ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych oraz niedowidzących.

Projekt został zrealizowany we współpracy z agencją interaktywną J7 Technologies.

Zainteresowany?

Z niecierpliwością czekamy na Twój sygnał do działania.
Skontaktuj się z nami, żeby rozpocząć nowy, ekscytujący projekt!

kontakt